میخوام حساب کاربری خودم رو حذف کنم، باید چیکار کنم ؟

شما میتونین حسابتون رو در اپلیکیشن غیرفعال کنین تا کتاب‌هاتون برای بقیه نمایش داده نشه، برای اینکار از بخش پروفایل کاربری درخواست غیرفعال سازی ثبت کنید.

هزینه ارسال کتاب با کیه ؟

هزینه ارسال با خریداره و فروشنده میتونه بسته رو به صورت پس کرایه ارسال کنه. 
یا اینکه میتونین قبل از ارسال، از طریق وبسایت شرکت ارسال مورد نظرتون هزینه حدودی ارسال رو تخمین بزنین و به فاکتور اضافه کنین تا هزینه ارسال هم همراه با فاکتور پرداخت بشه. 

کنسل چیه و چیکار میکنه ؟

کنسل بازارچه کتاب دست دوم هست اما کتاب‌های نو هم میتونی پیدا کنی.
با کنسل میتونی کتاب‌هایی که نیاز داری رو با قیمت خیلی مناسب پیدا کنی و همینطور کتاب‌هایی که بهشون نیازی نداری رو بفروشی.

چه مدت زمان میبره تا کتاب به دستم برسه ؟

برای زمان ارسال کتاب‌ها باید با فروشنده هماهنگ کنین. فروشنده وظیفه داره تا ۴۸ ساعت کتاب‌ها رو ارسال کنه، در غیر این صورت هزینه پرداختی به کیف پول شما برمیگرده. زمان لازم برای طی مراحل ارسال بستگی به روش ارسال داره و ممکنه تا یک هفته طول بکشه.

فروشنده پاسخگو نیست، باید چیکار کنم؟

وقتی که فروشنده پاسخگو نیست میتونین از صفحه چت، روی گزینه اطلاعات تماس کلیک کنید و مستقیما تماس بگیرین
اگه شماره تماس کاربر نمایش داده نمیشه به این معنیه که کاربر خودش شماره رو مخفی کرده و تنها از طریق چت میتونین در ارتباط باشین

تا ۲۴ ساعت منتظر باشین اگه پاسخی دریافت نکردین موضوع رو به تیم پشتیبانی اطلاع بدین

خرید امن چیه ؟

برای اعتماد بیشتر شما و جلوگیری از کلاهبرداری، ابتدا شما مبلغ سفارشتون رو برای کنسل واریز می‌کنین و بعد از دریافت کتاب‌ها و تایید سالم بودن اون‌ها توسط شما، مبلغ سفارش به فروشنده پرداخت میشه.

میخوام موجودی کیف پولم رو برداشت کنم

برای برداشت موجودی کیف پول باید درخواست خودتون رو از پروفایل کاربری ثبت کنید. حداقل مبلغ جهت درخواست واریز ۵ هزار تومان هست.
پس از ثبت درخواست بین ۳ الی ۵ روز کاری مبلغ به حسابتون واریز میشه.

کتاب ها بعد از چه مدت بررسی میشن ؟

زمانی که کتاب رو ثبت کردین ما سعی می‌کنیم در کمترین زمان آگهی شمارو رو بررسی کنیم که بین ۱۲ تا ۲۴ ساعت تایید میشن.

دنبال کتاب خاصی میگردم که پیداش نمیکنم

ما فروشنده و یا خریدار نیستیم و باید در اپلیکیشن کتاب مورد نظر خودتون رو جستجو کنین و با فروشندگان هماهنگی لازم رو انجام بدین و یا کتاب رو به عنوان کتاب درخواستی ثبت کنین تا اگه کاربران کتاب رو موجود داشتن باهاتون تماس بگیرن و هماهنگی لازم رو انجام بدین

کتاب‌هایی که به دستم رسیده مطابق با چیزی که تو اپلیکیشن ثبت شده نیستن، باید چیکار کنم ؟

اگه کتاب‌هایی که به دستتون رسیده مشکلی داشته باشن یا کتاب‌ها به دستتون نرسه، مبلغ سفارش برای فروشنده پرداخت نمیشه، در واقع تا زمانی که شما تایید کنین هزینه پرداختی پیش ما امانت میمونه. در صورت وجود هرگونه مشکلی میتونین با پشتیبانی ما در ارتباط باشین.

کارمزد اپلیکیشن‌ چقدر هست؟

در حال حاضر کارمزد اپلیکیشن ۲۰% مبلغ فاکتور و نهایتا ۲۰,۰۰۰ تومان هست که میتونین هنگام ثبت فاکتور قیمت دقیق رو مشاهده کنین